На ринку з 2000 року. Єдиний в Україні оптовий виробник карнавально-сувенірної продукції з поролону.

   Наші вироби призначені для створення атмосфери свята та веселощів на масових заходах (дні міст, музикальні фестивалі, циркові вистави) популярні на корпоративах, вечірок та Днях народження.

   Хіти продаж – клоунський носик и язичок-гудок завжди можна побачити в великих роздрібних мережах (АШАН, МегаМаркет, Фуршет, Бджілка) та в багатьох інтернет-магазинах. Також наші вироби використовують аніматори, їх часто можно бачити у різних шоу на телебаченні.

   З 2019 року виробляємо продукцію із поліпропілену: конфетті, гірлянди та шторки для фотозон.    Асортимент і кольорова гама постійно поповнюються.

   Маючи унікальне обладнання, ми можемо робити не тільки “стандартні” види продукції, а також спроектувати і виробити  ексклюзивні вироби для рекламних і інших цілей з поролону чи  поліпропілену (дощика). Такі деталі як куля з поролону, дощик з заданою шириною полоски для фотозон або різні форми для конфетті легко виробляються на наших спеціалізованих станках.

  Зокрема, ми створили оригінальні вироби для рекламних акцій таких компаній, як «UMC», «Beeline», «Таврийські Ігри», «Одеса-Кабель», «Житомирські ласощі», ТРК 1+1 і багато інших.

   Якщо у Вас виникла необхідність швидко і якісно створити нестандартний виріб із поролону або поліпропілену, ми з радістю допоможемо в реалізації Ваших ідей.<